STATYSTYKA DUSZPASTERSKA 2008



TERAZ I NA WIEKI

GRUDZIEŃ

odeszli do Domu Ojca
1. DUDA Alojzy - lat 86
2. GRABOWSKI Jan - lat 84
3. KUBISTA  Edward - lat 70
4. LIMAŃSKI Antoni - lat 83
5. MARNIOK Cecylia - lat 64
6. PARYSZ Alojzy - lat 83
7. WUZIK Helena - lat 84

łaską chrztu świętego
obdarowani zostali

1. Michał Krzysztof  KUCZEK
2. Oskar Adam ŚWIDER
3. Mateusz Paweł  KADZIMIERZ
4. Oliwia Karolina BROŻEK
5. Bartosz Marian KOTULA

LISTOPAD

odeszli do Domu Ojca
1. GĄSIOR Paweł - lat 69
2. RYGUŁA Elżbieta - lat 57
3. CZEMPKA Andrzej - lat 54

łaską chrztu świętego
obdarowani zostali

1. Maria Jarosława  SOCZEWICA
2. Mirosław Adam  BETKIER

PAŹDZIERNIK

odeszli do Domu Ojca
1. ŻYCHOŃ Kazimierz - lat 62
2. ODROBIŃSKI Marian - lat 32
3. ŚWIETLIŃSKI Edward - lat 85
4. KASZA Maria - lat 94
5. BECZAŁA Elfryda - lat 95

łaską chrztu świętego
obdarowani zostali

1. Paweł Eryk  LUBCZYŃSKI
2. Natalia Justyna  MIŁKOWSKA
3. Weronika Elżbieta BERGER


Sakramentalny związek małżeński zawarli
1. Rafał CHRÓSZCZ i Sonia BYWALEC

2. Adam CYBULSKI i Iwona TRZCIONKA

3. Olaf LISZKA i Agata WOLAK

4. Arkadiusz ROJEK i Agnieszka BIERNACKA

WRZESIEŃ

odeszli do Domu Ojca
1. SEGET Henryk - lat 67
2. ZEMŁA Krzysztof - lat 36
3. NOWAK Róża - lat 69
4. PANIC Henryk - lat 56
5. MATLACHOWSKI Norbert - lat 69
6. CZARDYBON Bronisława - lat 87

łaską chrztu świętego
obdarowani zostali

1. Maja Natalia KARCZEWICZ
2. Maciej Stanisław DRĄG
3. Mateusz Michał NIEMIEC
4. Łucja Dominika SZEWCZYK
 
Sakramentalny związek małżeński zawarli
1. Piotr BYWALEC i Renata WIECZOREK

2. Piotr KOWALSKI i Sylwia MINOŁ

3. Łukasz PETRERKA i Ewa MELEROWICZ
 

SIERPIEŃ

odeszli do Domu Ojca
1. Barbara DOLINA - lat 51
2. Teresa GRZEGORCZYK - lat 71
3. Andonis PENTIDIS - lat 55

łaską chrztu świętego
obdarowani zostali

1. Piotr Stanisław KUBISTA
2. Julia Anna PRYT
3. Artur Paweł SMOLORZ
4. Wiktor Mateusz TAŃCZYK
5. Antoni Tomasz ZIENTARA
6. Amelia Julia ZWIERZYCKA
 
Sakramentalny związek małżeński zawarli
1. Przemysław Krzysztof BIAŁKOWSKI
    i Monika Ewelina PIŁAT

2. Mariusz Konrad KLATKA
    i Joanna Barbara ŻAK

3. Marek Bolesław MICHALCZYK
    i Halina Zofia KLIMONTKO

4. Łukasz Dariusz ZIELOSKO
    i Joanna Barbara MURAS

LIPIEC

odeszli do Domu Ojca
1. Helena KORUSIEWICZ - lat 83
 
łaską chrztu świętego
obdarowani zostali

1. Maciej Adam NIESZPOREK
2. Laura Urszula ORAWSKA
3. Piotr Mateusz GOLAK

4. Magdalena Natalia TOMALA

CZERWIEC

odeszli do Domu Ojca
1. KRAL Aniela - lat 87
2. PTASZNY Berta - lat 83
3. KUCHNECKI Stefan - lat 74
4. WALACH Elżbieta - lat 63

 
łaską chrztu świętego
obdarowani zostali

1. Oliwia Wiktoria DAWIDOWICZ
2. Dominik Sebastian DUSZA
3. Bartłomiej Piotr KOŁODZIEJ
4. Katarzyna Ewa MŁYNARSKA
5. Błażej Mirosław OLSZEWSKI
6. Nikola Mariola OLSZEWSKA
7. Krzysztof Jan RYGUŁA

 

Sakramentalny związek małżeński zawarli

1. Tomasz Krzysztof  DUDEK
    i Agnieszka Agata  SZYMANEK

2. Damian Sebastian  WILKOSZ
    i Monika Elżbieta  RYSZKA

3. Michał Henryk  BIAŁAS
    i Monika Ewelina  CAPUTA

MAJ

 

odeszli do Domu Ojca
1. CZEMPKA Marta - lat 98
2. Grzesik Ernest - lat 94
3. Studnicka Aniela - lat 85
4. Limańska Agnieszka - lat 83
5. Botor Stefan - lat 81
6. Pruba Zygmunt - lat 77
7. Szymura Marta - lat 74
8. Stompor Czesław - lat 51

łaską chrztu świętego 
obdarowani zostali

1. Jan Jakub DENKIEWICZ
2. Małgorzata Katarzyna JABŁEKA
3. Klaudia Karolina KOZOK
4. Magdalena Weronika SAMAGALSKA


Sakrament Komunii Świętej 04.05.2008
DZIECI WCZESNOKOMUNIJNE:

1. Andrejczyk Paulina
2. Dyrcz Zuzanna
3. Sobczyk Dominika
4. Czech Dominik
5. Jasiak Iwo
6. Sega Robert
7. Tchórzewski Radosław

DZIECI PIERWSZOKOMUNIJNE:
KLASA II A
 1. Chrobak Zofia
 2. Sega Natalia
 3. Stefańska Izabela
 4. Ćmiel Mateusz
 5. Beczała Paweł
 6. Dyrcz Łukasz
 7. Głowania Patryk
 8. Grajek Piotr
 9. Gralak Jakub
10. Gralak Szymon
11. Kotremba Patryk
12. Otremba Mateusz
13. Urbanek Piotr
14. Żurek Jakub

KLASA II B
 
1. Biełka Wiktoria
 2. Grycman Weronika
 3. Michalczyk Julia
 4. Sosna Klaudia
 5. Warzecha Oliwia
 6. Zemła Natalia
 7. Caban Damian
 8. Gapys Michał
 9. Jarkowski Bartosz
10. Kordys Kamil
11. Piechota Karol
12. Płaczek Nikodem
13. Sajkowski Jan
14. Żemła Damian

KLASA II C
 1.  Drabik Natalia
 2.  Pająk Daria
 3.  Wolska Sylwia
 4.  Andrejczyk Przemysław
 5.  Chmura Wojciech
 6.  Chwila Bartosz
 7.  Czech Kamil
 8.  Derecki Mikołaj
 9.  Jasiak Kosma
10. Koc Kamil
11. Kożuszek Patryk
12. Murek Andrzej
13. Skowroński Paweł
14. Terczyński Szymon
15. Wiatrak Adrian
16. Zmorek Benjamin
 

foto:
PIERWSZA i WCZESNA KOMUNIA ŚWIĘTA

KWIECIEŃ  

odeszli do Domu Ojca
1. PTASZNY Józef - lat 92
2. DUDZIK Ignacy - lat 66
3. KRZYŻOWSKI Zygfryd - lat 76

łaską chrztu świętego 
obdarowani zostali

1. Dawid Mirosław SZCZEPANEK
2. Maja Zofia CIOSKA

Sakramentalny związek małżeński zawarli

1. Wioletta Barbara WOLAK i Krzysztof MALINOWSKI

MARZEC
  
 

odeszli do Domu Ojca
1. SZCZYGIEŁ Marta - lat 76
2. KUSTOS Paweł - lat 86
3. WENCEL-WRÓBELl Maria - lat 91
4. STACHOŃ Łucja - lat 88
5. NOWAKOWSKI Zbigniew - lat 79

 

łaską chrztu świętego 
obdarowani zostali

1. Paulina Maria TURKOSZ
2. Monika Magdalena PARYSZ

LUTY
  
 

odeszli do Domu Ojca
1. RYGUŁA Cecylia - lat 80
2. MANOWSKA Elżbieta - lat 67
3. BŁASZCZYK Henryk - lat 77
4. SPERNOL Zuzanna - lat 69
5. PAJĄK Ryszard - lat 52
6. DOLINA Rufin - lat 63
7. PISARZOWSKI Marian - lat 53
8. HAMIGA Urszula - lat 56

łaską chrztu świętego 
obdarowani zostali
1. Maria Urszula KAŚNIEWSKA
2. Laura Sylwia COFAŁA

STYCZEŃ